(0)

Szkolenia BHP

Zasady realizacji szkolenia:

  1. Przed rozpoczęciem szkolenia zalecamy wyczyszczenie historii przeglądania i plików cookies ("ciasteczek") w przeglądarce internetowej. Lista zalecanych przeglądarek znajduje się w mailu zawierającym dane logowania. Niektóre przeglądarki mogą pytać o zgodę na wyskakujace okienka (pop-ups) - należy tę zgodę wyrazić.
  2. Szkolenie składa się z poszczególnych lekcji i testu końcowego.
  3. Czas dostępu do wszystkich szkoleń okresowych BHP wynosi standardowo 30 dni.
  4. Warunkiem rozpoczęcia testu jest zaliczenie wszystkich lekcji (kwadracik przy tytule każdej lekcji musi być w całości wypełniony kolorem).
  5. Lekcje można przechodzić w dowolnej kolejności, można przerywać je w dowolnym momencie trwania dostepu do szkolenia. Po naciśnięciu przycisku "Zapisz i Zamknij" system zapisze postęp uczestnika. Postęp jest widoczny w postaci stopniowego wypełniania kolorem kwadracika przy tytule lekcji.
  6. W treści lekcji znajdują się ćwiczenia sprawdzające przyswojenie przerobionego materiału. Wynik uzyskany w ćwiczeniach nie ma wpływu na wynik testu końcowego. Wykonanie ćwiczenia nie jest jednoznaczne z zakończeniem lekcji. Należy zapoznać się z materiałem znajdującym się dalej.
  7. Czas na wykonanie testu końcowego wynosi 30 minut. Po rozpoczęciu podejścia do testu uruchamiany jest licznik czasu. W trakcie testu dozwolone są dwie pauzy, przy czym czas wstrzymania nie może przekroczyć 5 minut.
  8. Próg zaliczenia testu wynosi 60%.
  9. Wylogowanie w trakcie trwania testu powoduje jego niezaliczenie.

Poniżej widoczne są tylko kursy udostępnione dla użytkowników niezalogowanych.
Aby zobaczyć wszystkie kursy do których posiadasz dostęp zaloguj się.
Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie, możesz zarejestrować się tutaj

Nazwa użytkownika

Hasło


Znajdź kurs